Puhutv

Ücretsiz Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Version 4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma DOGUS DIGITAL
Puhutv, Android cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir eğlence uygulaması olarak geliştirildi. Uygulamaya ücretsiz olarak üye olunabiliyor.

Puhutv, Android cihazlardan ücretsiz olarak kullanım imkanı sağlayan eğlence uygulaması olarak tasarlandı. Uygulama ile kullanıcılar yerli dizileri takip edebiliyor, Yeşilçam filmleri ve diğer tarzdaki filmleri tamamen ücretsiz olarak izleyebiliyor. Puhutv kullanıcısına izlemek istedikleri dizi ve filmler için yüksek kalite görsel imkanı veriyor. Uygulamada şuan izlenebilen Behzat Ç., İşler Güçler, Cesur ve Güzel, İçerde, Kiralık Aşk, Anne gibi reyting rekorları kıran diziler de yer alıyor. Uygulamanın en güzel özelliği ise reklamsız izlenme sağlıyor olması. Kolay kullanım için sade bir arayüze sahip olan Puhutv dizi ve filmler olmak üzere kategorileri ayrılmış durumda. Ayrıca kullanıcılar izlemek istedikleri film ve diziler için arama yaparak kolayca izleyecekleri yayını bulabiliyor.

Puhutv?ye üye olan kullanıcılara yaptıkları aramalara göre akıllı öneride bulunuyor. Ayrıca yine üyeler için geçerli olan bir diğer özellik ise, kullanıcıların izledikleri yayını takip listelerine ekleyebiliyor olması. Böylece yayının yeni bölümü çıktığında kullanıcıya bildirim gönderilebiliyor. Yine üyeler için geçerli özelliklerden bir diğeri ise, kullanıcı izlediği yayını yarıda bırakıp tekrar izlemeye başladığında yayının kullanıcının kaldığı yerden başlıyor olması. Bu sayede kullanıcı yayını yarıda bırakmak istediğinde durdurmak zorunda kalmıyor. Uygulamaya girildiğinde yayın kendiliğinden kullanıcının kaldığı yerden başlayabiliyor.

 

Daha Fazla Göster
Puhutv indir
DİĞER SÜRÜMLER