Puhutv

Ücretsiz Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25.1
  • Version 1.0.9
  • Dil TR / EN
  • Firma Dogus Dijital
Puhutv, iOS işletim sistemli cihazlar için ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir eğlence uygulaması olarak tasarlandı. İsteyen kullanıcılar daha fazla özelliklerden yararlanmak için ücretsiz olarak üye olabiliyor.

Puhutv, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanım imkanı sağlayan bir eğlence uygulaması.. Uygulama ile kullanıcılar beğendikleri dizileri, Yeşilçam filmlerini ve diğer filmleri istedikleri gibi takip edebiliyor. Kullanıcılarına yüksek kalite görsel imkanı veren Puhutv ile kullanıcılar reyting rekorları kıran; Behzat Ç., Cesur ve Güzel, Anne, İçerde, Kiralık Aşk, İşler Güçler gibi dizileri dahi ücretsiz olarak erişim sağlayıp izleyebiliyor. Uygulamanın en beğenilen özelliği ise reklamsız izlenme fırsatı veriyor olması. Böylece kullanıcılar reklamlara maruz kalmadan istedikleri dizi ve filmleri kesintisiz izlemiş oluyor. Kullanıcılarına kolay kullanım imkanı sağlamak için sade bir arayüzle tasarlanmış olan Phututv, dizi ve film olmak üzere kategorilere ayrılmış durumda. Böylece kullanıcılar aradıkları içerikleri kolaylıkla bulabilme imkanına erişmiş oluyor.

Puhutv kullanıcılarına ücretsiz üye olma imkanı veriyor. Üye olan kullanıcılara yönelik bazı özellikler sunuluyor. Üyelere aradıkları içeriklere uygun akıllı öneride bulunuyor. Ayrıca üyeler, izledikleri yayını ücretsiz şekilde takip listesine ekleyebiliyor. Böylece kullanıcılar izledikleri yayının yeni bölümleri çıktığında cihazlarına bildirim gönderiliyor ve kullanıcılar yeni bölümlerden kolayca haberdar olmuş oluyor. Ayrıca yine üyeler için geçerli olan özellikler arasında kullanıcının izlediği bölümü yarıda bırakması durumunda durdurması gerekmiyor. Kullanıcılar uygulamaya girdiklerinde kaldıkları bölümü tekrar aratmak zorunda kalmıyor. Uygulama otomatik olarak kullanıcısının yarıda bıraktığı bölümü kaldığı yerden başlatabiliyor. Bu sayede kullanıcı kaldığı bölümü aratmak zorunda kalmıyor.

Puhutv indir
DİĞER SÜRÜMLER